Svatba

Svatbu máte jenom jednou, a proto svatební fotky patří k těm nejdůležitějším. Snažím se tedy fotit tak, aby každá z fotek zaznamenávala důležité okamžiky Vašeho dne. Vaše úsměvy a emoce, detaily, které Vás charakterizují, hosty, na kterých Vám záleží. Chci, aby moje fotky utvořily jedinečnou vzpomínku na Váš svatební den.

Můj pohled

Abych toho mohl docílit, nenabízím žádné balíčky, které by omezovaly moje focení na určité části vašeho dne. Fotím jednoduše od rána až do noci. A je mi jedno, jestli se začnete chystat ráno nebo až před obědem, budu tam a můžete se mnou počítat až do nočních hodin. Neoficiální konec mám kolem 21 hodiny, většinou ale zůstávám déle a pokud je stále zábava v plném proudu, končím klidně až po půlnoci. Často na svatbě strávím až 15 hodin a celou dobu fotím. Stíhám se ale bavit i s hosty a tvořím tak dobrou společnost.

Celý den se snažím pracovat tak, abyste věděli, že tam jsem, ale zároveň abych Vás nijak nerušil. A protože mám rád momentky, nečekejte ode mě, že Vás budu stavět do různých pozic a diktovat Vám, jak zrovna budeme fotit. Fotím to, co vidím. Mám rád, když se smějete, když se bavíte, když se na sebe zamilovaně díváte.

Dodání fotek

Hlavní způsob, jak dodávám fotky, je přes online galerii. Nemusíte tak čekat, až si fotky stáhnete, můžete je okamžitě prohlížet. Odkaz na galerii také hned můžete všem poslat, aniž byste museli něco stahovat a někam nahrávat. Z galerie můžete stáhnout jak všechny fotky, tak si můžete stáhnout jednotlivé fotky zvlášť. Počet fotek, které dostanete, se pohybuje od 300 do 500. Na dodání fotek v digitální podobě si nechávám 6 týdnů.

Aby všechno nebylo jenom online, nabízím Vám také možnost nechat si vytvořit fotoknihu.

Předsvatební schůzka

Důležitou věcí je předsvatební schůzka. Na ní si povíme něco více o Vašem svatebním dni, domluvíme se jaké jsou pro Vás ideální novomanželské fotky, kdy je nejlepší je fotit a řeknu Vám také, jak bych si představoval moji práci na Vaší svatbě. A hlavně se poznáme!

Také Vám ukáži leporelo a fotoknihu. Uvidíte i různé možnosti jejich stylizace, abychom je co nejvíce přizpůsobili Vašim požadavkům. A ať už si vyberete cokoliv, vždy se můžete spolehnout na kvalitní výsledek.

Doporučení

Míša a Pavel

David nám byl doporučen od známé, aby nám vyfotil svatbu. Můžeme říct, že to byla skvělá volba a my jsme byli moc spokojení, od komunikace až po fotky, které jsme měli do 2 týdnu hotové ve dvou formátech. Nechali jsme si udělat i fotoknihu a leporela, které stojí určitě za to, vše je krásně zpracované.
Davida určitě rádi doporučíme dál :)

Lucka a Tom

Davida znám z focení swingových akcí v Brně, takže pro focení svatby jsme měli jasno. Velmi oceňuji jeho profesionalitu a vstřícný přístup, který si zachovává od prvotní schůzky až do ranních hodin svatební veselky. S manželkou jsme si svatební focení fantasticky užili a fotky jsou perfektní.
Davida mohu na 100% doporučit všem, kdo chtějí své chvilky dokonale zachycené.

Verča a Pavel

David je moc příjemný člověk, je s ním skvělá domluva a focení svatby jsme si strašně užili, i když jsme se toho původně obávali :) S fotkami jsme nadmíru spokojení, všichni nám je chválí, brzké dodání je už jenom třešničkou na dortu :)
Všem moc doporučuji!

Iveta a Radek

Děkujeme za krásné fotografie a skvělý osobní přístup. David byl všude, kde bylo třeba, po celý náš svatební den. Díky tomu dokázal zachytit všechny důležité okamžiky, veselé momenty a atmosféru celého dne. Výsledné fotografie odpovídaly naší představě a díky rychlému dodání a on-line galerii je můžeme rychle a snadno sdílet. Určitě doporučujeme a přejeme mnoho úspěchů!

Cena

Cena za focení celého dne je 24 000 Kč. Pokud budu muset cestovat na druhý konec republiky, pravděpodobně se domluvíme ještě na nákladech na dopravu, jinak jsou ale zahrnuty v ceně. Napište mi pár slov o Vaší svatbě, její termín a také to, kde se bude odehrávat, a já Vám obratem zašlu konkrétní cenovou nabídku.

Galerie

Podívejte se jak vypadají fotky z celého svatebního dne. Jedná se o výběr fotek, i tak ale uvidíte, že umím fotit nejenom svatební portréty, ale hlavně momentky!