Co o mě říkají

Míša a Pavel

David nám byl doporučen od známé, aby nám vyfotil svatbu. Můžeme říct, že to byla skvělá volba a my jsme byli moc spokojení, od komunikace až po fotky, které jsme měli do 2 týdnu hotové ve dvou formátech. Nechali jsme si udělat i fotoknihu a leporela, které stojí určitě za to, vše je krásně zpracované.
Davida určitě rádi doporučíme dál :)

Lucka a Tom

Davida znám z focení swingových akcí v Brně, takže pro focení svatby jsme měli jasno. Velmi oceňuji jeho profesionalitu a vstřícný přístup, který si zachovává od prvotní schůzky až do ranních hodin svatební veselky. S manželkou jsme si svatební focení fantasticky užili a fotky jsou perfektní.
Davida mohu na 100% doporučit všem, kdo chtějí své chvilky dokonale zachycené.

Eliška

S Davidom som sa spoznala a veľakrát spolupracovala počas môjho pôsobenia v Czechitas. Odvtedy som Davida doporučila už niekoľkokrát i ďalej a neľutujem toho. Davidove fotografie netreba komentovať, hovoria samé za seba. Keď som mala možnosť porovnať Davidove výstupy s výstupmi od iných fotografov z obdobných akcií, rozdiel bol viditeľný. David sa dokáže krásne hrať s farbami a precízne zachytiť neopakovateľné momenty a detaily, ktoré na fotografiách úžasne vyniknú. Podstatným bonusom je Davidova spoľahlivosť, ochota a ľudský prístup.

Verča

Hledali jsme fotografa na firemní focení, který by autenticky zachytil atmosféru naší kanceláře. Líbilo se nám Davidovo portfolio a styl. Komunikace příjemná, domluva bezproblémová, výsledky včas a dle očekávání.
Díky moc, žes do toho šel, Davide! Určitě se na tebe rádi obrátíme zas.

Katka

David je váš “must have”, ať už chcete fotit svatbu, taneční festival, nebo jinou akci. Totálně přítomný a ready zachytit všechny ty okamžiky, co se už nebudou víckrát opakovat. Navíc rychlý v předání fotek. A samozřejmě to nejdůležitější, co od svého fotografa čekáte, je výsledek. A ten je prostě báječný! Díky, Davide!

Lucka

Davida jsem oslovila s žádostí o profesní fotky, které použiju na svůj připravovaný web, apod. Z předchozích zkušeností s profesním focením od jiných fotografů jsem z toho měla trochu strach, ale David mě přesvědčil, že je profík na svém místě. Nejenomže mi pomohl vybrat lokalitu, ale poradil i s výběrem outfitu a celé focení navodil velmi příjemnou atmosféru, takže i já, která se velmi nerada fotí, jsem si focení velmi užila. Z fotek od Davida jsem nadšená, kde je uveřejním, tam sbírám chválu a až příště budu uvažovat o nějakém dalším focení, zase se na Davida s důvěrou obrátím. Moc díky za skvělé fotky a tvůj přístup, L.

Matěj

Super fotky! :)
Kromě toho skvělá domluva, přístup a ochota před i během celého plesu. David byl vždy po ruce, takže nebyl problém nechat se vyfotit, kdykoliv se nám zachtělo. Myslím, že fotky pro nás budou tou nejlepší vzpomínkou.
Díky moc :) (Oktáva A, GHB)

Andreas

I have had the opportunity to hire David as a photographer for both big dance festivals that I am co-running as well as for a personal dance photo shoot. David’s photography is of the highest quality. He is incredibly professional and dedicated to his work. More importantly, he has an ability to capture the warmth and honesty in people in a unique way. I can truly recommend David

Pavli

I’ve had the honor to see David grow as a photographer. We cooperate for many years and have become friends on the way. From a guy with big potential, he has grown into a high-quality professional. His superpower is combining the skill of capturing the emotional and artistic side of photography with documentary skills and a guarantee of quality. I’ve trusted him with some of the most important moments in my life and career. By making him the main photographer for most of the dance events we organized, including some big and international ones, asking him to do photo sessions for my professional portfolio, even capturing my own wedding. I was never disappointed! Plus he delivers quickly and on deadline!

Simon

It’s a delight to have David around at the festival. Particularly, because it’s so clear to see that he loves what he does. He’s always hunting for great pictures, in a beautifully observant fashion. Careful not to interfere with the twirling dance crowd, and yet, always in the right spot to capture the energy of the moment with his camera. If you are looking for an excellent photographer who combines skill with passion you should certainly hire David

Aitor

David spent a year living in Barcelona and we were very lucky to have him to photograph different dance events organized by Barcelona SwingCats Dance School. Thanks to that we have beautiful memories of all those parties, concerts and moments that David knew how to capture with great quality. Thanks for your art David!