Ahoj, jsem David

Jsem z Vysočiny, ale zabydlel jsem se v Brně. Mám za sebou strojárnu a aktuálně jsem na doktorátu. Tam jsem po pravdě nikdy nechtěl, je to ale dobrá zkušenost a snažím se ji využít na plno.

Jedna z věcí, kterých si na sobě cením, je všeobecný rozhled. Troufnu si říct, že na 95 % běžných témat se se mnou budete moct bavit a zajímám se i o ta netypická. Nebojte se mě oslovit, rád si s vámi popovídám!

Miluju, když se lidi smějou, když se baví a když dokáží dát najevo emoce. Taky miluju západy slunce, maličkosti a hlavně miluju dávat kytky. A dělám to často.

Tancuju. A fakt mě to baví! Našel jsem se ve swingu a časem určitě začnu i něco dalšího. Když je dobrá party, nemám problém tancovat na všechno. Jedna svatebčanka mi dokonce řekla, že se vedle mě stydí tancovat. Nemyslím si, že jsem tak dobrý tanečník, ale musím říct, že mě to potěšilo :)

Z kultury je srdcovkou ještě divadlo, kam nemám problém jít i několikrát do měsíce.

Cizí mi není ani sport. Od dětství hraju badminton a sem tam si jdu ještě zaběhat.

Na lidech si cením upřímnosti a když si dokáží říkat věci na rovinu. Mám taky rád, když se umí obléct, a obzvlášť když mají vkus na boty. Protože boty jsou prostě základ.

Baví mě poznávat nová místa a hlavně ta v přírodě. Když jsem ale žil v Barceloně, denní objevování města bylo stejně zajímavé.

A jak už jste asi pochopili, sem tam i fotím. A věřím, že dobře. Těším se, až se uvidíme na vaší akci :)