Svatba

Svatbu máte jenom jednou, a proto svatební focení patří k těm nejdůležitějším. Snažím se tedy fotit tak, aby každá z fotek zaznamenávala důlěžité okamžiky Vašeho dne. Vaše úsměvy a emoce, detaily, které Vás charakterizují, hosty, na kterých Vám záleží. Chci, aby moje fotky utvořily jedinečnou vzpomínky na Váš svatební den.

Můj pohled

Abych toho mohl docílit, nenabízím žádné balíčky, které by omezovali moje focení na  určitý počet hodin nebo na určité části Vašeho dne. Fotím jednoduše od začátku do konce. Ať už se začnete chystat v sedm ráno nebo v jednu odpoledne, budu tam a můžete se mnou počítat až do nočních hodin. Nemusíte se tak starat, jestli budete platit za hodiny navíc nad rámec nějakého balíčku. Často na svatbě strávím až 16 hodin a celou dobu fotím. Stíhám se ale bavit i s hosty a tvořím tak dobrou společnost.

Celý den se snažím pracovat tak, abyste věděli, že tam jsem, ale zároveň abych Vás nijak nerušil. A protože mám rád momentky, nečekejte ode mě, že Vás budu stavět do různých pozic a diktovat Vám, jak zrovna budeme fotit. Fotím to, co vidím. Mám rád, když se smějete, když se bavíte, když se na sebe zamilovaně díváte.

Dodání fotek

Hlavní způsob, jak dodávám fotky, je přes online galerii. Nemusíte tak čekat, až si fotky stáhnete, můžete je okamžitě prohlížet. Odkaz na galerii také hned můžete poslat všem svatebčanům, aniž byste museli něco stahovat a někam nahrávat. Z galerie můžete stáhnout jak všechny fotky, které jsou v plném rozlišení, tak si můžete stáhnout jednotlivé fotky zvlášť. Aby všechno nebylo jenom online, dostanete leporelo s několika vyvolanými fotkami. Nabízím Vám také možnost nechat si vytvořit fotoknihu. Na dodání fotek v digitální podobě si nechávám 4 týdny.

Leporelo

Ručně dělané leporelo je skvělým způsobem jak si uchovat vzpomínku na Váš den. Každé leporelo obsahuje 20 vyvolaných fotek formátu 10×15 cm. Leporela můžete také využít například i jako vzpomínku pro Vaše rodiče nebo svědky.

Fotokniha

Kvalitní fotokniha, která shrne celý Váš svatební den do jednoho uceleného formátu. Dokonale vytištěné fotografie na papíru s vysokou gramáží, svázané v ploché vazbě, aby se nic neztratilo v ohybu! Čtvercový formát 28×28 cm a plátěnné desky dodají Vaší fotoknize neobyčejný look.

 

Předsvatební schůzka

Důležitou věcí je předsvatební schůzka. Na ní si povíme něco více o Vašem svatebním dni, domluvíme se jaké jsou pro Vás ideální novomanželské fotky, kdy je nejlepší je fotit a řeknu Vám také, jak bych si představoval moji práci na Vaší svatbě. A hlavně se poznáme!

Také Vám ukáži leporelo a fotoknihu. Uvidíte i různé možnosti jejich stylizace, abychom je co nejvíce přizpůsobili Vašim požadavkům. A ať už si vyberete cokoliv, vždy se můžete spolehnout na kvalitní výsledek.

Cena

Cena za focení celého dne je 15 000,- Kč. Pokud budu muset cestovat ze Žďáru nad Sázavou, připočtu si k ceně ještě náklady za dopravu.

Napište mi pár slov o Vaší svatbě, její termín a také to, kde se bude odehrávat, a já Vám obratem zašlu konkrétní cenovou nabídku.

Galerie