Barcelona

20.02.2020

9. února 2020. Přesně před rokem jsem se přestěhoval do Barcelony. Odjel jsem na pět měsíců na Erasmus. Nebylo to jednoduché, stálo to hodně sil, ale začíná mi to chybět. A částečně kvůli tomu jsem se do Barcelony vrátil na podzim na 20 dní. Čas, který jsem v Barceloně strávil byl super, a jelikož jsem skoro každý den chodil po městě, můžu říct, že Barcelonu znám dost dobře. Barcelona je ale dost velká, že v podstatě na každí ulici, na každém rohu můžete najít něco zajímavého, co si zamilujete. A stále tak mám spoustu míst, na které se chci podívat.

Poznal jsem taky spoustu skvělých lidí, spoustu skvělých tanečníků, se kterými jsem měl možnost tancovat. A rád bych se za nimi vrátil zpátky. Barcelona není dokonalá, má spoustu problémů a nevýhod a bydlení je zde extrémně drahé. Ale město jako takové je nádherné a zamiloval jsem si ho.

Těhle několik fotek je moje vzpomínka na čas v Barceloně. Zajímavé je, že mezi nimi není ani jedna fotka, která by se věnovala škole, což byla nejpodstatnější část, proč jsem tam vlastně byl.

February 9th, 2020. Exactly one year ago when I moved my life to Barcelona. It was just for five months, for study. Those five months wasn’t always easy but I miss that. And that was the reason why I came back for 20 days in October. Time which I spend there was really good and because I went out to explore the city almost every day, I think that I can say that I know the city quite well. But Barcelona is big enough that basically on every street, behind every corner you can find something interesting which you will fall in love with it. And I still have a lot of places to explore.

And also I met a lot of amazing people, a lot of amazing dancers whose I could dance with them. And I’m looking forward to come back and see them again.
Barcelona isn’t perfect, it has a lot of problems and disadvantages and living there is really expensive. But the city itself is beautiful. And I love it.

These photos are my flashback for that time there. Funny thing is that there isn’t any photo from my study time which was the most important part why I was there.